Необхідні матеріали для домашньої лазні - Vagonka
Close
Необхідні матеріали для домашньої лазні

Необхідні матеріали для домашньої лазні

Вирішили побудувати лазню чи сауну на своїй ділянці? На перший погляд немає нічого складного, однак насправді конструкція данного приміщення достатньо складна.
Необхідно заздалегідь ретельно продумати усі деталі, подбати про те, щоб приміщення було не тільки комфортним місцем для відпочинку, але й відповідало усім функціональним вимогам.
З чого розпочати? Враховуючи особливості майбутньої конструкції, підбираються матеріали. Далі — наведено список усіх необхідних компонентів традиційної бані чи сауни. Колоди із деревини, бруси чи дошки. Кирпич або каміння. Пісок, цемент, глина. Матеріали для ізоляції (паро-, гідро-, тепло-). Скло. Покрівельні матеріали…
Слід пам’ятати, що при будівництві лазні чи сауни необхідно використовувати лише якісні матеріали. Для поважаючого себе господаря баня — не тільки місце для миття та зміцнення здоров’я, це також предмет гордості.
Матеріали, які використовуються при оздобленні, повинні бути стійкими до особливих кліматичних умов у лазні. Повинен утримувати тепло, бути міцним, щільним та стійким до дії повітря з високою температурою.
Одним із важливих елементів у сауні є система нагріву. Для фінської сауни як найкраще зупинитися на електропічках. Такі печі мають невеликі розміри, не потребують наявності димоходів. Тому вони є ідеальним рішенням для невеликих приміщень. Таку піч можна встановити і у традиційній бані. Однак як традиційний варіант — металева дерев’яна піч. Вона потребує наявність димоходів — спеціального місця для зберігання дров — та забезпечення додаткових заходів пожежної безпеки. Не важливо, який тип печі ви оберете, усі вони підходять як до звичайної бані, так і для фінської сауни.Встановлення кам’янки — також не менш важливий елемент. Правильно підібране каміння дозволить сповна насолодитися банними процедурами, отримати максимум задоволення.Важливий момент — система освітлення у сауні. Оскільки це місце з особливими кліматичними умовами, де високі температури і вологість, монтаж потрібно проводити, враховуючи підвищені заходи електробезпеки. Вимикачі встановлюють лише зовні. У будь-яких магазинах, можна купити влаго- та теплостійкі варіанти світильників. Вони оздоблені теплостійким склом. Звичайні освітлювальні лампи для лазні не підійдуть.Щоб зробити відпочинок більш комфортнішим, не слід забувати о різноманітних дрібницях.
Необхідними матеріалами у лазні вважаються — черпак, ушат, віник, ківш, термометр та гідрометр.
Побудував лазню чи сауну на своїй ділянці, ви сповна зможете насолодитися відпочинком.
А у нашому магазині ви зможете придбати усе необхідне для лазні та сауни по ціні виробника.