Бані народів Німеччини - Vagonka
Close
Бані народів Німеччини
Бані народів Німеччини

Підтримати оптимальный стан здоров’я і в той же час відпочити, розважитися у Німеччині можна в тих регіонах, де на поверхню землі виходять термальні води.

Водні процедури та відпочинок з використанням води у Німеччині поділяються на два види.

Перший – активний відпочинок у басейні з атракціонами, який потрібно відвідувати в купальниках та плівках.

Другий – сауни та бані, де як чоловіки, так і жінки перебувають оголені.  Як виняток, якщо вже ви занадто соромитися, можна накинути на себе бавовняний рушник.

Мешканці Німеччини вважають, що синтетика погано впливає на організм. Купальники можуть зіпсувати оздоровчий ефект бані своїм небезпечним випаром.

Гумове взуття також не слід взувати у лазні.

Не можна торкатися дерев’яних лежаків у парилці ні руками, ні ногами. Для цього є двометровий рушник. Воно підходить якраз.

Баня у Німеччині – сімейна баня. Парильню німці відвідують цілими сім’ями за спеціальним графіком. Заклади відвідують усією родиною разом із дітьми.

Як виглядає банна процедура у Німеччині?

Спочатку банщик починає поливати каміння спеціально підготовленою водою з пахучими маслами, а потім пара розвіює по парній. Він розганяє пару, використовуючи різні матеріали, серед яких: віяла, рушники, прапорці, мішечки з сіном…

Банщик виступає в ролі масовика-витівника. Він не лише дарує пару, а й розповідає відвідувачам жарти та смішні історії.

Іноді у парній грає музика.

Різновиди бані у Німеччині

У Німеччині можна також побачити сауну-планетарій, сауну-пивну, сауну-пекарню, сауну-акваріум та інші. Є варіанти використання під час лазні, таких як лід, сіль, креми.