Close

Vagonka.net.ua — це інтернет-магазин роздрібної торгівлі вагонки, садових меблів, аксесуарів, блок-хауса і всього необхідного для побудови красивої і якісної бані. Ми прагнемо надавати клієнтам високоякісні товари за приємними цінами. Доступний асортимент в різних розмірах, кольорах і стилях! Ми робимо все що б наші клієнти отримали якісні товари за найкращими цінами і залишалися задоволені нашим приємним сервісом.

Vagonka.net.ua була заснована в 2008 році в місті Полтава. Більше 10 років ми продаємо вагонку в Полтаві, Чернігові, Дніпрі, Києві, Херсоні, Рівному, Львові та інших містах України. З кожним роком ми набираємося досвіду в якості наданого нашим клієнтам сервісу. Наші товари перевірені тисячами задоволених покупців завдяки яким, ми кращі у будівництві Бань і Саун під ключ в Полтаві. Кращі сорти деревини, стильні аксесуари і професійні робочі бригади дають нам величезну перевагу перед конкурентами, адже ми робимо не тільки абсолютно безпечні і якісні Бані та сауни під ключ, а так само ми вдихаємо в них життя стильним, сучасним дизайном!

Якісний сервіс і кращі ціни кожному — у нас діє система знижок на вагонку, металовироби, абажури, плінтуса і на товари з усіх категорій, для всіх і кожного!

Бажаємо Вам приємних покупок. Ласкаво Просимо!