Ведро-водоспад як важливий атрибут у лазні - Vagonka
Close
Ведро-водоспад як важливий атрибут у лазні
Ведро-водоспад як важливий атрибут у лазні

Насолоджуючись банними процедурами, ваше тіло нагрівається, розпарюється. Було б чудово завершити цей процес, охолодившись у водоймі чи басейні. Та не всі можуть це собі дозволити, і на то існують різні причини.

У вашій бані чи сауні відсутній басейн, поблизу немає водойми, куди можна окунутися після паріння? Не проблема! Ведро-водоспад стане для вас оптимальним рішенням.

Виготовляється цей бондарний виріб, як правило, з дубу, липи. Додатково практикується вставка з нержавіючої сталі. Має просту, але дуже продуману конструкцію. Технологія збірки (розрізняють класичну та “шип-в-паз”) не викликає труднощів, самостійно сконструювати модель зможе навіть майстер-початківець.

Звичайно, конструкції виробу різнитиметуться між собою матеріалом, об’ємом, розмірами, типом. Як було зазначено вище, ведро-водоспад виготовляють з різних порід деревини. Про їх окремі властивості та відмінні риси ви можете прочитати на сторінках Інтернету, ознайомитися у наших інших статтях.

Ведро-водоспад також можна використовувати для процедури ранкового обливання водою. Це надасть вам заряд бадьорості на весь день.

Українці навіть називають ведро-водоспад “українським душем”. Цьому бондарному виробу надають перевагу частіше, ніж наприклад, купанню в купелі.

Сама процедура облиття не викличе труднощів, адже технологія використання конструкції продумана до деталей. Слід лише смикнути за шнурок і на вас виллється прохолодна вода.

Обливне відро-водоспад — унікальний, на перший погляд, простий і в той же час геніальний пристрій, що робить лазневі процедури комфортними.

Приємні відчуття, які Ви отримаєте при використанні обливного пристрою, важко описати словами. Крім того, це ще й дуже корисна процедура. Незамінна річ для любителів заколювання холодом. Нині такі пристрої користуються великою популярністю. А ще це один з найкращих  подарунків для справжніх банщиків.

До речі, у нашому магазині ви можете придбати або замовити відро-водоспад. Широкий асортимент та приємливі ціни дозволять обрати те, що прийдеться вам до смаку.

Відра — водоспади ви можете придбати на сайті: vagonka.net.ua