SUPI SAUNASUOJA як засіб для обробки вагонки в лазні чи сауні - Vagonka
Close
SUPI SAUNASUOJA як засіб для обробки вагонки в лазні чи сауні

SUPI SAUNASUOJA як засіб для обробки вагонки в лазні чи сауні

Одним з найпопулярніших матеріалів для внутрішнього оздоблення лазні вважається вагонка. Щоб поверхня деревини прослужила як можна довше, її потрібно обробляти. Для цього використовують різні лаки, просочення, синтетичні склади на основі фунгіцидів. Захисний засіб допоможе продовжити експлуатаційний термін деревини та надасть її структурі стійкості до руйнівних впливів.

На сучасному ринці є багато виробників лакофарбових матеріалів, і кожен може обрати те, що необхідно саме йому. Ми ж пропонуємо звернути увагу на захисний склад для бані SUPI SAUNASUOJA від виробника TIKKURILA.

Лак захистить дерев’яну поверхню від згубної дії грибка чи плісняви, придасть водо- і брудовідштовхувальні властивості, забезпечить високу зносостійкість і, найголовніше, дозволе зберегти гарний та естетичний вигляд.

Суміш розроблена на акриловій основі. Окрім лазні, її можна використовувати для  захисту стін та стелі в душових кімнатах. Перед застосуванням слід ретельно прочитати інструкцію. Зверніть увагу, лак не рекомендовано використовувати для обробки лежаків та полиць у лазні.

Далі розглянемо деякі особливості застосування.

Перш за все, поверхня, на яку збираєтесь нанести захисний засіб, повинна бути сухою. Температура повітря кімнати повинна досягати +5 градусів. Допустимий рівень вологості – 80%.

Якщо збираєтесь обробляти нову поверхню, її спочатку необхідно очистити від певних забруднень та пилу.

Якщо поверхня вже проходила обробку, перед застосуванням лаку SUPI SAUNASUOJA, на неї спочатку треба нанести спеціальний миючий засіб TIKKURILA SUPI SAUNAPESU. Площина повинна повністю висохнути.

Щоб розпочати роботу, лазню спочатку треба добре прогріти, а потім провітрити. Перед використанням засобу, його слід добре перемішати. Також суміш необхідно перемішувати, безпосередньо, під час робіт. Лак може бути як забарвлений, так і взагалі безбарвний. За потребою склад можна розвести водою 50% за обсягом.

Як правило, лак наноситься у два шари. При нанесенні кольорового складу – спочатку поверхню покривають самим засобом, а потім наносять другий шар, розведений водою приблизно до 20%. Колір покриття залежить від породи дерева та попередніх обробок. Суміш слід наносити не перериваючись одночасно на кілька дошок.

ss2 - SUPI SAUNASUOJA як засіб для обробки вагонки в лазні чи сауні

SUPI SAUNASUOJA як засіб для обробки вагонки у лазні

На кінець виокремимо деякі особливості SUPI SAUNAPESU.

  • Захищає поверхню деревини від грибка та плісняви.
  • Грязе- та водовідштовхування.
  • Екологічний та безпечний для людини.
  • Легкий в використанні.

Засіб SUPI SAUNAPESU забезпечить високий рівень захисту дерев’яних поверхонь у вашій лазні та інших приміщеннях.

А придбати суміш за вигідною ціною ви можете у нашому магазині.