Скло та лазня: про скляні двері у парильні - Vagonka
Close
Скло та лазня: про скляні двері у парильні

dveristek 300x171 - Скло та лазня: про скляні двері у парильні

Скло та лазня: о скляні двері у парильні

Лазня та сауна – місце з особливими кліматичними умовами, тому до вибору матеріалу оздоблення приміщення слід підійти з особливою відповідальністю. Щоб меблі прослужили як можна довше і їх не знадобилось замінити через короткий проміжок часу після установки, вони повинні відповідати усім необхідним стандартам якості, стійкими до вологи та перепаду температур.

Обираючи двері для своєї сауни, лазні, парильні або кімнати відпочинку, гарно продумайте, якому їхньому виду віддати перевагу. На сьогодні все більше людей встановлюють у приміщеннях лазні та сауни двері зі скла. Це не тільки гарно та естетично, а ще і функціонально та практично. У даній статті розглянемо деякі переваги скляних дверей.

Скло – міцне, надійне, волого- та термостійкий матеріал. Сучасні дизайнери широко використовують цей матеріал для оздоблення приміщень, а також для виготовлення з нього різні предмети. Останнім часом особливої популярності набирають скляні двері. Завдяки своїм естетичним зовнішнім якостям вони гармонійно вписуються у інтер’єр різноманітних приміщень. Скляні двері хороші тим, що їх можна підібрати під будь-який стиль оформлення.

Скло абсолютно безпечний матеріал, який не викликає алергічних реакцій. Скляні двері для лазні та сауни не вимагають особливого догляду – достатньо один раз на тиждень протерти м’яким рушником, за бажанням можна використовувати засіб для догляду за склом.

Лазня – місце с підвищеним рівнем вологості, що може спричинити появу грибка та плісняви. Скляні двері вигідно встановлювати, адже вони стійкі до згубної дії зазначених вище мікроорганізмів.

Ще одна перевага – скло не деформується від дії високих температур та гарячого пару, тому цей матеріал можна спокійно встановлювати у приміщеннях парильні.

Зазвичай люди відвідують лазню чи сауну, щоб розслабитися, зняти стрес, відпочити. Звичайно, для цього повинні бути створені особливі умови. Двері зі скла забезпечать необхідну шумо- та звукоізоляцію як усередині, так і зовні.

Сучасний ринок пропонує багато варіантів скляних дверей. У інтер’єрі вони виглядають красиво та елегантно. Скло може бути різноманітних відтінків, прозоре або матове, з малюнками та іншими елементами оздоблення.

На що слід звернути увагу при виборі двері для парильні? Перш за все, товщина скла – повинна бути не менше 8 мм. Такі двері будуть стійкими до дії вологи, пару, високих температур. Конструкція довгий час зберігатиме свою форму. Щоб уникнути ймовірність отримати опіки, дверна ручка повинна бути виготовлена із деревини. Зверніть увагу на наявність ущільнювача, що виконує такі функції:  гарантує м’яке закриття дверей, забезпечує геометричне прилягання полотна, зберігає тепло.

А ще слід відмітити, що по собівартості скляні двері обійдуться вам значно дешевше, ніж дерев’яні. Двері зі скла мають високі експлуатаційні характеристики, а значить і довгих строк служби.

А придбати скляні двері по вигідній ціні від виробника ви зможете у нашому магазині! Серед широкого асортименту дверей різноманітного дизайну точно знайдеться те, що підійде саме вам.