Переваги будівництва лазні та сауни "під ключ" - Vagonka
Close
Переваги будівництва лазні та сауни «під ключ»

Переваги будівництва лазні та сауни «під ключ»

Для багатьох лазня — це не тільки місце для помиття.  Це і відпочинок, і справжнє оздоровлення. Лазня та сауна відома своїми цілющими здібностями. Декілька годин, проведених у парильні, благоприємно впливають на організм, надають позитивний вплив на органи дихальної, серцево-судинної та нервової системи.

Жителі квартир, цінуючи переваги лазні, хочаб раз на два тижні відвідують парильню. Однако якщо ви є власником приватного сектору чи дачі, можна побудувати лазню на своїй ділянці.

Можна, звичайно, наймати окремих спеціалістів на кожний етап роботи, шукати  посередників. Однако набагато простіше буде побудувати лазню чи сауну «під ключ». Цей варіант зекономити ваш час та обійдеться набагато дешевше.  

Основні переваги будівництва «під ключ»:

 1. Не треба шукати посередників на кожен етап роботи. Достатньо зробити замовлення, описати свої побажання та досвідчена бригада будівельників зробить усе як треба.
 2. Фіксована ціна, яка не змінюється під час будівництва. 
 3. Економія грошей, часу та сил.
 4. Своя робоча бригада професіоналів.
 5. Не потрібно довго чекати. Робота буде виконана протягом 3-7 днів.
 6. Гарантії на всі види виконаних робіт.
 7. Свій матеріал, можливі знижки.
 8. Індивідуальна розробка проекту з урахуванням усіх побажань замовника.

Враховуючи основні переваги, саме тому в останні роки набуває популярності будівництво «під ключ».

Головний аргумент, чому варто вибрати будівництво будинків під ключ, полягає в тому, що підрядник здає замовнику повністю готовий об’єкт, який можно експлуатувати.

Будівельна компанія бере на себе відповідальність за всі етапи виконання робіт: від проектних до оздоблювальних, а майбутній власник тільки обирає або затверджує проект та приймає готову до експлуатації будівлю. Протягом періоду будівництва замовник може, за бажанням, проводити проміжний контроль усунення можливих переробок.

Основні етапи:

 1. Планування.
 2. Підбір матеріалів.
 3. Возведения фундаменту.
 4. Збір конструкції.
 5. Проведення зовнішніх та внутрішніх робіт.

Переваг обрати варіант будівництва «під ключ» достатньо.  Наша компанія Vagonka

 із радістю візметься за ваш проект.  Ознайомитись із готовими роботами можна на нашому сайті vagonka.net.ua в розділі галерея робіт.