Купелі для бані з кедру - Vagonka
Close
Купелі для бані з кедру

Купелі для бані з кедру

Ми надаємо перевагу купелям для бані, які виготовляються з високоякісної деревини. Наприклад, купелям для бані з кедру. Причин придбати досить багато. Ця порода деревини має унікальні властивості та переваги, якщо порівнювати з іншими сортами.

Кедр — одна з найміцніших та найкращих хвойних порід. Міцність цієї деревини нічим не поступається міцності сталі. Жителі країн з холодними кліматичними умовами давно оцінили переваги, практикують кедр у будуванні бань, жилих домівок, будують човни та меблі.

Кедр особливо цінується завдяки наявності особливих смол. Речовина, яка отримала назву — живиця, містить унікальні

фітонциди, які є органічними природними сполуками, є сильними антисептиками природного походження. Вони є є деяким стерилізатором повітря, тому багато століть людей, які страждають на легеневі захворювання, направляють провести якийсь час у тайзі. У фітонцидах стільки корисних елементів, їхня дія поширюється не тільки на дихальні органи, вони благотворно впливають на відновлення нервової системи та покращують та гармонізують загальний психологічний стан.

Медичні дослідження встановили, що неодноразово вдихаючи багатий аромат кедру, можна стабілізувати тиск. Переваги прийняття ванн у купелі, зробленої з кедра, у тому, що шкіра приходить у тонус,зникають шкіряні подразнення, значно покращується епідерміс. До того ж, можна не боятися дерматичних захворювань.

Купелі з пластику ніколи не зрівняються з купелями, виготовленими з натуральної деревини. Приймаючи ванну, ви будете насолоджуватися казковим та насиченим ароматом кедрового дерева.

Дихати кедровим ароматом дуже корисно. Фітонциди вплинуть на самопочуття і здоров’я, а завдяки тому, що деревина насичуватиме воду органічними елементами, через короткий час ви помітите суттєве поліпшення стану шкіри.

До того ж, слід відмітити і естетичні властивості. Купелі, зроблені з кедрової деревини, гарно доповнять загальний інтер’єр.

Купелі різняться розмірами. Наприклад, одномісна купель, стандартний діаметр якої 110 см. Найбільша купель, зорієнтована на шість місць, має діаметр 200 см.

Окрім розмірів, відрізняються і форми. Найпопулярніші — овальні та круглі. Також можна придбати купель для бані нестандартної форми. Наприклад, кутової.

Також на сучасному ринку можна придбати  купель за індивідуальними проектами, вам необхідно лише вибрати форму та надати розміри.