Користь традиційної парильні узимку - Vagonka
Close
Користь традиційної парильні узимку
Користь традиційної парильні узимку

Коли надворі лютують морози, переважає прохолодна температура, немає нічого кращого за відвідування парильні.

Баня зимою приносить набагато більше користі та задоволення.

Загартовування у традиційній бані

Зима — період, коли можна по максимуму загартувати організм. Це можна зробити завдяки контрасту температур у приміщенні та на вулиці.

Якщо ви регулярно відвідуєте баню, потрібно бути обережним у процесі гартування.

Вихід із тепла у холод не завдасть проблем. Та якщо це робити після парильні, то розпарене тіло підлягають екстремальних умовам. Судини звужуються, організм підлягається стресу. 

Різкий перепад температур може призвести до зниження імунітету.

Починати загартовування потрібно поступово. Найкраще розпочати це влітку.
  1. Розпочніть з теплої води після парильні. Далі переходьте до  прохолодного душу. Використовуйте помірні переходи температур. Організм повинен звикнути.
  2. Поступово переходьте до вуличного загартовування.  Виходьте ненадовго надвір після відвідування парильні. 
  3. Розпочніть загартовування під керівництвом досвідченої людини. Особливо, якщо бажаєте перейти на новий рівень, де практикують ополонки та кучугури снігу.

Важливо! Загартовування зимою заборонено людям, які страждають на серцево-судинні захворювання.

Переваги бані взимку

Лазня покращує імунітет. Правильне загартовування зміцнює здоров’я, запобігає захворювання дихальних шляхів. Міцний імунітет протистоїть перед вірусами.

Лазня найефективніше діє на організм зимою. Вона гарно впливає на емоційний стан. У пору холодів це місце, де можна дійсно зігрітися та розслабитися, провести час з друзями.

Тепла пора сприяє очищенню органів дихання, допомагає налагодити роботу кровоносної системи, покращує стан шкіри, виводить токсичні речовини з організму.

Після відвідування парильні покращується сон, настрій.

Баня корисна як взимку, так і влітку. Вона сприяє повному оздоровленню організму, зміцнює імунітет, покращує настрій. Тож якщо у вас є можливість збудувати власну баню на своїй ділянці, ви можете звернутися до нас. Будуємо бані та сауни швидко, якісно, «під ключ» по території всієї України.