Доглядаємо за лазнею правильно — особливості прибирання - Vagonka
Close
Доглядаємо за лазнею правильно — особливості прибирання
Доглядаємо за лазнею правильно — особливості прибирання

На сьогоднішній день сауна користується популярністю. Вона відома своїми цілющими властивостями. Зараз лазні будують не тільки на заміських ділянках, однак і у власних квартирах.

Щоб приміщення довгий час зберігало свій належний стан, а відпочинок приносив вам тільки приємні емоції і задоволення, необхідно подбати про правильність догляду. Це дуже важливо, адже порушення норм гігієни може призвести до подальших проблем зі здоров’ям.

Регулярне прибирання.

Якщо ви відвідуєте лазню постійно, прибирання слід проводити не менше як одного разу на тиждень. Багато речей для цього не потрібно. Лише: чиста воді, щітка, мило. Також слід прибрати залишки сміття, листя, яке опало, від віника.

Полиці та стіни слід намилити, протерти щіткою. Після цього вилейте на них холодну чисту воду. Зі щітки необхідно прибрати залишки мила.

Дерев’яну решітку слід промити з милом, після чого прибрати з підлоги. Ретельно промийте підлогу за залиште двері лазні відкритими.

Генеральне прибирання.

Проводиться у випадку, коли у приміщенні бані ви відчуваєте сирість та неприємний запах, на полицях та стінах з’явилися п’ятна та потемніння. Необхідно прочистити димохід, видалити залишки сажі з поверхні кам’янки. За допомогою вологої ганчірки та щітки протріть поверхню каменів, а ті, що потріскались у процесі експлуатації, — замініть.

Зливний трап та підлогу слід продезінфікувати. Щоб запобігти появі мікробів, бактерій та грибків на поверхні лежаків та стін, розпиліть спеціальний засіб. Також слід обробити підголівник, трап, двірні ручки. Після цієї процедури — промийте водою.

Внутрішню дерев’яну обшивку промийте, використовуючи щітку, яку попередньо змочили теплою водою з милом або спеціальним миючим засобом. Щоб не нашкодити поверхні, не слід поливати її водою зі шлангу та використовувати гарячу пару.

Якщо поверхня лежаків та полок потемніла — її можна протерти наждачним папером. Щоб забруднення не потрапило всередину деревини, рекомендують покрити поверхню спеціальними засобами.

Зверніть увагу! Після прибирання обов’язково провітріть приміщення сауни чи лазні.

Отже, процес догляду за приміщенням  не змушує вас докладати багато зусиль. Регулярність прибирання забезпечить довголіття, належний зовнішній вигляд, подарує вам багато приємних емоцій від подальшого перебування у лазні.