Будинки та лазні з брусу - Vagonka
Close
Будинки та лазні з брусу

Будинки та лазні з брусу

Незвичайність, зовнішня привабливість та якість будівель з брусу та лазень відома усім. Такі споруди допомагають створити атмосферу унікальності, неповторності, благополуччя, зберегти тепло, підтримати рівень вологостійкості.

З часом певні фактори, наприклад, надмірна вологість, перепади температур, вода, пил та бруд починають руйнувати поверхню деревини. Тому вона стає сірою та непривабливою.

Та деревина з часом має таку властивість — руйнування. Сонячне світло, вода, температурні перепади, пил та бруд руйнують дерево. З часом поверхні сиріють та неприваблюють.

Фарбування дозволяє зберігати поверхні лазні привабливими, красивими, слугувати як можна довше.

До того ж, щоб воно слугувало на користь деревини, його потрібно проводити поэтапно. 
  1. Підготовка поверхні. Позбавлення поверхні будь-якого бруду, пилу.

Ділянки, що уражені пліснявою, необхідно обробити спеціальною сумішшю та проточною водою. Смоли можна видалити за допомогою проточних проточних шпалер. Процес просушення шпалер триває протягом 2-3 тижнів.

  1. Герметизування швів і шліфування дерев’яної поверхні. Цей процес необхідний, щоб фарба лягла рівно та не лущилася із часом. Щоб позбавитися від усіх недоліків фарби, використовують наждачний папір.
  2. Просочення споруди. Це потрібно для захисту деревини від грибка, гниття, плісняви.
  3. Нанесення плівкоутворюючого покриття, яке допомагає знизити горючість під час експлуатації.
  4. Фарбування. Слід пам’ятати, що для споруд з деревини використовують спецальні лакофарбові матеріали.

Також багато типових проєктів лазнь та інших споруд з брусу практикують внутрішнє фарбування. Майстри стверджують, що воно захистить будинок від старіння та інших шкідників.