Утеплювач для предбанника - Vagonka
Close
Утеплювач для предбанника

Утеплювач для предбанника

Варто подумати про утеплення предбаннику, адже зимові морози все ж таки дадуть о собі знати.

Питання, як самостійно утеплити предбанник, варто вирішувати на початкових етапах будівництва. Спочатку укладають фундамент будівлі. Безпосередньо утеплення приміщення зсередини грає немаловажливу роль.

Відповідально слід підходити до питання термоізоляції у предбаннику. Правильний утеплювач збереже оптимальну температуру у приміщенні. Матеріал повинен відповідати необхідним вимогам — бути термостійким, екологічним.

Найчастіше у ролі утеплювача виступає фольгований поліетилен. Матеріал дозволяє нормалізувати температурні перепади між вулицею, предбанником та самою парильнею. Додаткову теплоізоляцію може забезпечити зовнішня обробка будівлі. У якості матеріалу добре підійде вагонка.

Від якості утеплювача стелі залежить стійкість температури у парильні. Слід надавати перевагу вологостійким матеріалам.

Найчастіше використовують:

  • пінопласт;
  • пінополіуретан;
  • екструдований пінополістирол;
  • мінвату або стекловату.

Пінополіуретан — один з найкращих матеріалів для утеплення предбанника. Він довговічний, вологостійкий, має гарну шумоізоляцію, стійкий до контакту з хімічними речовинами. Так цей матеріал забезпечує надійне утеплення приміщення, оптимізує рівень температури між предбанником, парильнею та вулицею, сприяє циркуляції повітря.

Який матеріал обрати для внутрішньої обробки приміщення залежить від того, яку функцію буде виконувати примыщення. Бажаєте влаштувати тут просто прихожу чи роздягальню? Можливо кімнату для відпочинку? Обробка повинна відповідати функціоналу. Крім того, сам матеріал залежить від стін самої лазні.