Незвичайні види бані - Vagonka
Close
Незвичайні види бані
Іноді хочеться чогось особливого…

Баня користується популярністю як узимку, так і влітку. Вона допомагає перенести літню спеку та пережити холодну зимову погоду. А ще це гарне місце для проведення відпочинку, де можна оздоровитися, поспілкуватися з цікавими людьми, провести час з родичами та друзями.

Ексклюзивні бані

Якщо вам хочеться чогось особливого, традиційна лазня вже не здивовує, прагнете провести свій відпочинок яскраво, отримати нові враження та відчути незабутні емоції, пропонуємо звернути увагу на деякі нетипові види бань.

До них варто віднести:

  • Снігова баня.
  • Хаммам.
  • Чорна баня.
Снігові бані

Тут поєднують баню та сніг, басейн із водопадом, а також різноманітні процедури для чоловіків та жінок. Сніг особливо прийдеться до вподоби тим, хто бажає дотримуватися традицій, до яких, до речі, обов’язково входять холодні розтирання.

Жінкам особливо прийдуться до вподоби крижані прасування та медові обертування. Вони допоможуть оздоровитися.

Хаммам

Бажаєте відчути себе так само, як на курорті у Тайланді? Таке відчуття забезпечить цей різновид парильні, де загальна вологість повітря стабільно тримає 100%. Також тут практикують масажні процедури.

Хаммам практикувався ще приблизно 1500 років тому. М’який температурний режим та високий рівень вологості спонукає тіло до повного розслаблення. Розкіш, елегантне оформлення приміщення приносить естетичну насолоду, умиротворення.

На сьогодні хаммам — яскравий відтінок традицій давнього Сходу. А ще тут практикують спа-процедури, які допомагають глубокій релаксації, прибирають негатив та зміцнюють здоров’я.

Задоволення по-чорному

Це приміщення також відоме як курна баня. Воно являє собою ізбу, що закопчена зсередини. Ще одна особливість — відсутність димоходу. До речі, саме це і гарантує гігієнічність усіх процедур. Дим, що обкурює стіни, має такий антисептик, як формальдегід, а сажа є абсорбентом, який поглинає з повітря різні неприємні запахи.

Бані та сауни — це дійсно приміщення з особливою атмосферою. Вони надають допомогу у всіх сферах людського життя. Процедури допомагають надовго зберегти красу та молодість, зміцнити здоров’я, ясніть та бадьорість розуму. Регулярно відвідуючи лазню, ви зможете покращити стан свого тіла та душі.