Дошка підлоги з деревини - Vagonka
Close
Дошка підлоги з деревини
Дошка підлоги з деревини

Багато хто впевнений, що дерев’яна підлога – це не практично. Начебто вона поступається своїм аналогам. 

Та фахівці будівельної сфери підкреслять, що це судження помилкове. Дерев’ яне покриття підлоги практикували ще з давніх часів. Воно має корисні властивості, ще не раз разчарувало своїх власників, має високу популярність серед будівельників. 

Підлога, яка виготовлена з дерев’ яних масивів може прослугувати вам більше 100 років. 

У цій статті розглянемо переваги встановлення дерев’ яної підлоги, плюси та мінуси цього рішення. 

Слід зазначити, що дерев’яні дошки мають широкий спектр використання. Вони гарно підійдуть як для заміського будинку, так і для міської квартири. 

Дошка підлоги, виготовлена з деревини, використовується також у загальних місцях: може прослугувати гарною заміною паркету чи підлозі у кав’ярні чи магазині, надасть привабливий вигляд. 

Так чи інакше підлога, виготовлена з натуральної деревини, краща щодо екологічного чи естетичного питання. 

Таке покриття вигідне у ціні. Вартість поліматеріалів дозволяє значно зекономити. 

Щоб таке покриття підлоги прослужило довго, дошка повинна пройти ретельно висушку в процесі виробництва. Адже тільки суха дошка для обрізу може витримати постійні статичні та механічні навантаження, такі як вага людей і меблів.

Щодо переваг дерев’яної дошки підлоги 

  • Висока шумо- та теплоізоляція. 
  • Опір деформації. 
  • Привабливий зовнішній вигляд. 
  • Екологічність. 
  • Здатність створювати привабливий зовнішній вигляд. 

Породи деревини 

Дошка для підлоги виготовляється з різних сортів деревини — це дуб, клен, ясен, сосна, модрина, бук, липа, береза, вільха.

Популярністю користуються дуб. 

Серед різноманітні дерев’яної дошки підлоги 

Дошка для підлоги виготовляється з різних сортів деревини — це дуб, клен, ясен, сосна, модрина, бук, липа, береза, вільха. Зазвичай найбільшим попитом користується дуб, тому що якщо розкласти його протягом місяця-двох у приміщенні на місці майбутньої підлоги, він позбавить внутрішніх напруг, а після закінчення робіт з укладання підлоги не засмутить господарів будинку такими явищами, як короблення і вигини навіть при значних зміни температури та вологості повітря. Інші породи в подібних ситуаціях можуть зробити неприємний сюрприз у вигляді оголених швів або піднятої частини підлоги.

Та будь-яка дошка підлоги зазнала свого використання у будівництві. 

Вважається, що оптимальними показниками має дошка для підлоги із сосни: порівняно невелику її твердість можна компенсувати збільшенням товщини дошки. Крім того, вартість дошки із сосни дозволяє повсюдно використовувати її у будівництві: її можна застосовувати, наприклад, у господарських приміщеннях, де ціна є вирішальним фактором. Дошка з модрини підійде для влаштування підлоги у вологих приміщеннях (ванних кімнатах, лазнях і навіть басейнах), так як гниття вона не схильна. Там, де потрібна краса та довговічність, можна сміливо використовувати дуб та ясен.

Звичайно, яку дошку підлоги обрати — вибір тільки за вами. У цій статті мы навели лише деякі рекомендації. 

А якщо є необхідність придбати дошку підлоги, можете розглядати матеріали нашого магазину. Пропонуємо великій вибір та вигідні ціни.