Діжка купель - Vagonka
Close
Діжка купель

Діжка купель

Одним із головних атрибутів лазні є діжки-купелі. Ці бондарні вироби виготовляються досить ефективно та гарно впишуться в інтер‘єр будь-якої лазні. Відповідно до конструкції – можуть бути укомплектовані сходами, лавами, гідромасажем та підігрівом.

Про таке поняття як сауна японці дізналися достатньо недавно. Від самих давке вони використовували свій спосіб, щоб досягти повної чистоти та релаксації. Можливо, завдяки цьому стали так популярні купелі. Вони полюбляються як і власникам саун, так і їх клієнтам. Діжка має достатній рівень зносостійкості, переносить достатній рівень вологості і майже не потребує додаткового догляду.

Діжка-купель – це не винахід самурайських воїнів, скоріш за все гурманів. Занадто комфортно відпочивати у ній після тяжкого дня.

До того ж, слід зауважити, що діжка-купель має ряд переваг, ніж герметично закрита кабінка. Справа у тому, що діжка-купель забезпечує такі умови, що голова купальщика знаходиться на свіжому повітрі і не перегрівається. А ще діжки-купели виготовляються з натуральних порід деревини, не шкодять організму.

Баня–діжка відрізняється:
  • високою зносостійкістю;
  • довговічністю;
  • перенесенням вологості;
  • гігієнічністю, вологонепроникністю до поаритя;
  • майже не вимагає догляду;
  • необмежений термін дії, навіть при змінах вологості;
  • екологічність;
  • гарно вписуються у інтер‘єр.

У сучасних умовах бочка-купель практикується занадто рідко. Однак, діжка-купель прекрасно поєднується з сауной.

Діжка-купель достатньо практична. Наприклад, вона об’єднує досягнення японських бондарів та стародавніх медиків.

Діжка-купель легко наповнюється водою та також легко звільняється.

Тому правильно установлена згідно всіх технологій, діжка-купель не тільки доставить вам задоволення, однак і легко впишеться у ваш загородній інтер‘єр.

Купелі бувають як круглі, так і овальні. Розміри відрізняються. Як правило, вони виготовляються із різних порід деревини, стійкі до гниття, мають високу міцність. Зовні бочки скріплюються стальним чи оцинкованим обручем.

Як стародавній символ банних культур, діжка-купель є родзинкою будь-якої лазні чи сауни, завжди дарує відвідувачам відчуття адреналіну та заряд бадьорості.