Чим баня корисна для шкіри? - Vagonka
Close
Чим баня корисна для шкіри?
Чим баня корисна для шкіри?

З давніх часів баня вважалася одним з найефективніших способів для оздоровлення, зняття втоми та очищенню шкіри. Коли людина знаходиться у бані, покращується надходження кислороду до тканей, прискорюється обмін речовин, кров надходить до всіх тканин та органів, підтримується нормальна робота м’язів та суставів. Відвідування лазні компенсує малу активність людей, заспокоює нервову систему, покращує настрій та роботу всіх органів людського організму.

Баня як ефективний засіб надання шкірі еластичності

Через шкірні покриви волога виводиться з організму людини. Разом із нею вивільняються продукти життєдіяльності. Коли пори забиті, порушуються процеси обміну, шкіра стає менш еластичною та пружною.

Високі температури у бані сприяє відкриттю та очищенню пір, видаленню відмерлих клітин. Завдяки високій температурі з організму легко виводяться шлаки. Під впливом пари гинуть хвороботворні бактерії, стимулюється робота сальних залоз. Саме це робить шкіру більш еластичною.

Піт з організму виводить продукти життєдіяльності, це сприяє поліпшенню водно-сольового обміну і поліпшенню роботи нирок. Відвідування лазні звільняє організм від холестерину.

Перед лазневими процедурами слід прийняти теплий душ, щоб розігріти організм. Перший захід у лазню має тривати до 10 хвилин. Голову покривають шапочкою або рушником. Перерва між заходами в лазню повинна становити близько 15 хвилин. При другому заході в парилку можна використовувати віник. Перед використанням його потрібно 30 хвилин потримати у воді, потрясти у верхній частині лазні, щоб листя прийняло температуру. Спочатку віником потрібно погладжувати тіло, потім посилювати вплив розтирання. Наступним етапом будуть легкі рухи від стоп до верхньої частини тіла.

Виходячи з парної, можна прийняти холодний душ, або поринути в басейн або водоймище. Ця процедура сприяє загартовуванню, нормалізує роботу серця. Розпарену шкіру можна натерти кокосовим маслом, яке сприяє кращому виведенню шлаків.

Для оздоровлення організму, виведення з нього токсичних речовин, поліпшення стану шкіри баню потрібно відвідувати регулярно. Нехай це стане вашою новою доброю традицією.