9 простих порад щодо відвідування лазні - Vagonka
Close
9 простих порад щодо відвідування лазні
9 простих порад щодо відвідування лазні

 

Сауна та лазня вже давно стали невід‘ємною частиною проведення дозвілля. Люди відвідують баню на вихідних, щоб розслабитися, зняти напругу, відпочити від роботи, зустрітися із друзями та гарно провести час.

Лазня відома своїми оздоровчими ефектами на організм людини. Парильня позитивно впливає на серцево-судинну, нервову, дихальну системи, допомагає відновитися після травм та хвороб. Також лазня — гарний засіб, якщо ви хочете скинути надлишкову вагу, адже банні процедури значно прискорюють обмін речовин.

Щоб цілющі ефекти принесли ще більшої користі, потрібно дотримуватись деяких порад. У даній статі ми підібрали 9 найбільш поширеніших та дієвих порад, щоб ваш відпочинок у лазні проходив ще комфортніше.

Перед тим, як піти до лазні, не слід сильно наїдатися. Краще поїсти за 2-1,5 години до бані. Їжа повинна бути легкою. Також не рекомендовано пити алкогольні напої до і після процедур.

Подбайте про необхідні аксесуари. Наприклад, для видалення поту візьміть вовняну рукавичку. Не забудьте про полотенце. У лазню слід брати як мінімум 2.

У процесі слід пити багато рідини, щоб відновити водний баланс.

Оптимальними годинами відвідування лазні вважаються 9:00 — 11:00 ранку, та 17:00 — 19:00 вечора.

На голову рекомендують надягати спеціальну шапочку.

Перед тим, як зайти до парильні, не слід мочити голову. А ось прийняти душ можна.

Вийшовши з лазні, прийміть контрасний душ, сполосніться спочатку теплою, а потім холодною водою, пірніть у басейн.

Щоб покращити цілющі ефекти, рекомендовано хоча б раз на тиждень відвідувати лазню.

Не слід переоцінювати власні сили. Оптимальний час перебування в парильні — 2-4 хв. Потім через певний час захід можна повторити.

Тож, дотримуючись цих простих правил, ви зможете покращити комфортні умови перебування у лані, покращити імунітет та зміцнити здоров‘є.